Cel nr 1: Pozytywne emocje.

Bez względu na to czy klienci kupią lub dostaną napój z Waszą informacją wywoła to w nich skojarzenia takie jak: odświeżenie, uzupełnienie płynów, smak, zapach, dawka energii, zaspokojenie chęci na coś słodkiego. Dlatego oferujemy szerokie spektrum napojów, które według statystyk cieszą się największym zainteresowaniem, aby zadowolić tych, którzy będą je pić.

 

Cel nr 2: Dać ludziom, to co chcą – spektrum naszych napojów:

Napoje energetyczne należą do ulubionych napojów większości ludzi, zwłaszcza młodych. To kategoria, której spożycie rynkowe rośnie znacznie szybciej i na większą skalę niż w innych segmentach. Jednocześnie tworzą Waszą reklamę, z której możecie być dumni i którą możecie nazwać „pełną energii“.

Istnieje jednak grupa konsumentów, która uważa te napoje za szkodliwe. Dlatego stworzyliśmy recepturę, dzięki której możemy te zarzuty obalić. Nie stosujemy w  naszych napojach energetycznych szkodliwych substancji  syntetycznych, które zawierają inne napoje energetyczne i zastąpiliśmy je związkami naturalnymi.

Wybraliśmy klasyczne piwa: Piwo 10% jasne, beczkowe, ze względu na to, że zarówno Słowacy jak i Czesi są dumni ze swoich browarów. Piwo jest warzone na Słowacji za pomocą tradycyjnej techniki w odróżnieniu od większości nowoczesnych euro-piw, które są w znacznym stopniu rozrzedzone. 

Przygotowujemy również jasne piwo bezalkoholowe 0%.

Z radlerów największy sukces odniósł na słowackim rynku „Ciemny Radler Cytrynowy“. Łączy w sobie słodki smak piwa i odświeżającą cytrynę. Jego zaletą je też to, że mogą się nim delektować również kierowcy i osoby pracujące, którzy powinni unikać alkoholu.

Woda źródlana (nie chcę tu wymieniać wszystkich minerałów, które zawiera i podkreślać jak ważne jest jej dostarczanie w ciągu dnia, aby nie była bardziej atrakcyjna niż pozostałe napoje). Zdrowa i image’owa.Zamiast sztucznych i tanich butelek stosujemy metalowe puszki. Zależy nam bowiem na Waszym image’u.

 

Cel nr 3: Szaty zdobią człowieka a opakowanie sprzedaje – Budujcie swój image

4-6 minut będą klienci trzymać w rękach Waszą puszkę z napojem. Już sam fakt, że będa dotykać Waszego logo wywoła w nich pod względem psychologicznym o wiele silniejsze wrażenie. Dlatego tak ważna jest profesjonalna grafika, która przyciągnie uwagę i wywoła oczekiwaną reakcję. Zadaniem naszego działu reklamowego jest realizowanie i przeniesienie Was do świata nowych możliwości. Staramy się widzieć wszystko z Waszej perspektywy, myślimy strategicznie i twórczo. 

Grafikę przygotujemy dla Państwa za darmo. Możecie sprawdzić nasza jakość w zakładce Galeria. Tworzymy grafikę dla szerokiej grupy klientów, dla firm (dopracowanie image‘u), na specjalne okazje (konferencje, przyjęcia, śluby, koncerty, otwarcie oddziałów, prezenty dla klientów...)

 

Cel nr 4: Skoncentrujcie się na ważnych kwestiach – pomożemy Wam pozbyć się kłopotów

Nasz dział handlowy

  • odpowie na Wasze pytania
  • przedstawi dotychczasowe doświadczenia z rynku i realne reakcje konsumentów końcowych
  • dostarczy próbki
  • przygotuje projekt wykorzystania u Was danego rodzaju reklamy
  • oceni Waszą strategię

Zajmiemy się również stroną graficzną. Możecie Państwo określić cel, grupę docelową i przedmiot Waszej kampanii reklamowej.

Towar dostarczymy bezpośrednio Wam. Logistyka jest wliczona w cenę.